ROVINA Workshopy

Ponúkame vám jedinečný zážitok vo forme workshopov ROVINA, počas ktorých sa naučíte umenie floristického dizajnu. Vytvárame pre vás ideálny priestor, v ktorom vaša kreativita doslova rozkvitne. Naše exkluzívne workshopy sú vedené floristami s viac ako 25 ročnými skúsenosťami a máte tak zaručené, že si so sebou odnesiete nádherné a elegantné kvetinové aranžmány. Sme hrdí na to, že vám vieme ponúknuť originálne tvorenie s tými najčerstvejšími kvetmi, ktoré pochádzajú priamo od nás, pretože v ROVINE sa riadime výhradne konceptom sezónneho a organického pestovania kvetov udržateľnou metódou. Všetky workshopy sú navrhnuté pre vaše pohodlie a nenáročnosť, kde vám zabezpečíme všetko potrebné od materiálu, ochranný odev až po pomôcky.

Jar

Leto

Jeseň

Zima

Unikátny zážitok plný kreatívneho tvorenia

Tak ako naše kvety, aj naše workshopy sú sezónne a prispôsobené jedinečným kvetinovým momentom ročných období. Na jar máte možnosť pracovať s prvými kvitnúcimi nedočkavcami. Cez leto, počas vrcholnej sezóny s paletou nekonečných farieb. Na jeseň s krásnymi tónmi zeme, ktoré rozjasnia nejeden priestor. A v zime sú témou evergreeny plné nádhery ako sušené kvety či vence.

Či už ste na profesionálnej úrovni alebo nadšenci, naše workshopy sú navrhnuté pre všetky levely zručností. Rezervujte si miesto ešte dnes a objavte radosť skrytú v kreativite sezónneho kvetinového dizajnu.

Jarná sezóna

Od marca do mája pracujeme primáre s prvými kvitnúcimi kvetmi ako tulipán, narcis, hyacint, stračka a s halúzkami s otvorenými pukmi. Neskôr prichádzajú na rad iskerníky, nevädze, fialy, lisianty, pivónie či ruže.

Letná sezóna

Jún až august sa nesú v znamení hlavnej kvetinovej sezóny. V aranžmánoch nájdeme kvety ako cosmos, iskerník, ruža, ľalia. S postupom času aj gladiola, cínia, limonka, dália, gypsofila, astra či slnečnica.

Jesenná sezóna

Počas septembra až novembra sú v sezóne astry, cínie, hlaváče, dálie, cosmos, celosia, a ku koncu kvetinovej sezóny kraľujú chryzantémy. Začína obdobie sušených kvetov.

Zimná sezóna

December až február sú mesiace sušených kvetov a voňavého ihličia. Zameriavame sa na aranžmány ako vence či kytice z prírodných a sušených materiálov, ktoré spestria zimné obdobie.

59,99 
Kreatívny kvetinový workshop.
59,00 
Kreatívny kvetinový workshop.
Návrat hore

Poradenstvo

Popíšte Váš problém čo najdetailnejšie a my Vám odpovieme hneď, ako to bude možné.

Poradenstvo

Popíšte problém rastliny čo najdetailnejšie, pripojte k tomu aj fotografie a my Vám odpovieme hneď, ako to bude možné.

Floral Counselling

Describe the plant’s problem in as much detail as possible, include photos and we will respond as soon as possible.

Floral Counselling

Describe the plant’s problem in as much detail as possible, include photos and we will respond as soon as possible.