ROVINA

Rezané kvety a zeleň práve v ponuke!

Kvetinové predplatné

Ak máte radi kvety, často ich kupujte či už iba tak pre seba, alebo pre svojich blízkych. Kvetinové predplatné je určené práve pre Vás. Je to skvelý spôsob, ako si pravidelne zabezpečiť čerstvé, sezónne a voňavé kvety vypestované vo vidieckej záhrade bez toho, aby ste nad tým museli veľa premýšľať.

Je to veľmi jednoduché  - vy ako  predplatitelia si vopred  kupujete podiely z úrody v sezóne. Toto partnerstvo medzi nami ako lokálnymi pestovateľmi a vami  - zákazníkmi, spája ľudí s pôdou, podporuje miestnu ekonomiku a poskytuje nám poistenie príjmu na začiatku sezóny a pomoc pri vrtochoch počasia.

Stačí si 4-5 dní dopredu objednať Vami zvolenú kategóriu kytice, venca či rezaných alebo sušených kvetov, zelene. Vybraný tovar si môžete priamo vyzdvihnúť na našej adrese.

Počas celej sezóny, ktorá začína v marci a končí v októbri, Vám vieme zabezpečiť širovkú ponuku lokálne dopestovaných kvetov a zelene. Medzi nimi napríklad tulipány, narcisy, hyacinty počas jari. V lete to budú stračie nôžky, cínie, slnečnice, maragétky či ruže. A na jeseň Vám ponúkneme astry, dálie a skoré chryzantémy.

Doručenie formou rozvozu zatiaľ v našej ponuke nemáme, no pripravujeme pre Vás doručenie čerstvých či sušených kytíc a vencov, ako aj rezaných kvetov a zelene.