aktuálne v ponuke

Kvetinové predplatné

Čerstvé a trvácne kvety bez starostí

Hľadáte originálny darček? Premýšlali ste nad pravidelnými čerstvými kvetmi priamo k Vám domov? Kvetinové predplatné ponúka možnosť pravidelných a trvácnych aranžmánov pre Vás a Vašich blízkych. Pridajte sa už dnes k naším spokojným klientom.

Čo je to kvetinové predplatné?

Kvetinové predplatné je unikátna služba, ktorá Vám pravidelne zabezpečí čerstvé a sezónne kvety raz alebo dvakrát do mesiaca. Vaše domácnosti či firemné priestory tak zaručene rozžiaria.

Aké sú výhody predplatného?

Ak máte radi kvety, často ich kupujte či už iba tak pre seba, alebo pre svojich blízkych. Kvetinové predplatné je určené práve pre Vás. Je to skvelý spôsob, ako si pravidelne zabezpečiť voňavé a ekologicky vypestované kvety z našej vidieckej záhrady bez toho, aby ste nad tým museli veľa premýšľať. A malý tip navyše, predplatné je tiež úžasným darčekom, ktorý zaručene poteší každého kvetinového nadšenca!

 

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché – vy ako predplatitelia si vopred kupujete podiely z úrody v sezóne a tak získate prednostnú rezerváciu naších kvetov. Toto partnerstvo medzi nami ako lokálnymi pestovateľmi a vami – zákazníkmi, spája ľudí s pôdou, podporuje miestnu ekonomiku a poskytuje nám poistenie príjmu na začiatku sezóny a pomoc pri vrtochoch počasia. Každé predplatné je viazané na unikátny kód a meno držiteľa, ktoré pred každým uplatnením overujeme.

Aké kvety a zeleň budú vo Vašej objednávke?

Počas celej sezóny, ktorá začína v marci a končí v októbri, Vám vieme zabezpečiť širovkú ponuku lokálne dopestovaných kvetov a zelene. Medzi nimi napríklad tulipány, narcisy, hyacinty počas jari. V lete to budú stračie nôžky, cínie, slnečnice, maragétky či ruže. A na jeseň Vám ponúkneme astry, dálie a skoré chryzantémy.

Kedy môžem očakávať predplatné? 

Všetky balíčky predplatného sa pripravujú každý prvý a tretí týždeň v mesiaci, pri možnosti dvojtýždenného predplatného. V prípade mesačného predplatného kvety pripravujeme vždy na začiatku mesiaca.

Rozvoz a zasielanie

Objednaný tovar je možné si vyzdvihnúť priamo na našej adrese alebo Vám vieme všetko odoslať kuriérom priamo k Vám domov.

Návrat hore

Floral Counselling

Describe the plant’s problem in as much detail as possible, include photos and we will respond as soon as possible.

Floral Counselling

Describe the plant’s problem in as much detail as possible, include photos and we will respond as soon as possible.

Poradenstvo

Popíšte Váš problém čo najdetailnejšie a my Vám odpovieme hneď, ako to bude možné.

Poradenstvo

Popíšte problém rastliny čo najdetailnejšie, pripojte k tomu aj fotografie a my Vám odpovieme hneď, ako to bude možné.