Nehynúca krása - svadobná kytica zo sušených kvetov

Spomienka, ktorá pretrvá roky

A to doslova. Najnovší tred svadobných kytíc zo sušiny je skvelou alternatívou, ktorá nevyžaduje špecálnu starostlivosť a ani veľký rozpočet.

Finančný rozpočet to nezabolí

Svadobná kytica zo sušených kvetov nie je len výbornou ekologickejšiou voľbou, no aj ekonomickejšou. U nás v ROVINE sme si dobre vedomí všetkých nákladov spojených s organizovaním vášho svadobného dňa. Sú to predsa roky skúseností. Rozpočet je tu môžno skresať až na polovičné hodnoty.

Kam s ňou? Do vázy?

Aj do vázy, či len tak na vrch stola i poličky. Správne uviazaná kytica stojí sama o sebe, bez opory. Každú nevestu navýše poteší skutočnosť, že kytičku netreba zalievať do vody, takže o starosť menej! Dostanete tak nespočetné množstvo možností, kde a ako vašu svadobnú nádheru zakomponovať.

“Ekologická a trvácna.”

Ruka v ruke s najnovšími trendmi

Priznajme si, koho nenadchne myšlienka na vidiecku, rustikálnu svadbu ako zo starodávnych príbehov? Ak túžite po kytici v nostalgicko-romantickom štýle, potešíme vás, ste tu na správnom mieste. Naše sušené kvietky sú vypestované s láskou a starostlivosťou. Zozbierané a sušené s dôrazom na kvalitu tak, aby vám vydržali navždy.

Inšpirujte sa našim výberom a ak sa vám niektorá zapáči, kontaktujte nás. Náš profesionálny tím sa vám bude k dispozícii a vytvorí pre vás nezabudnuteľnú svadobnú kyticu.

Inšpirovali sme vás? Ak áno, tak budeme veľmi radi ak sa s nami podelíte o Váš názor!

Vás tím ROVINA – Kvetinová záhrada

Nechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by sa Vás zaujímať

Naše narcisy

V týchto marcových dňoch nám krásne rozkvitajú plnokveté narcisy –...

Viac